Gli ultimi articoli del blog "Helsingborgs Auktionsverk"

Risultati d'asta "Helsingborgs Auktionsverk "

Vykortsparti
Fyndchans besiktiga Helsingborgs Auktionsverk
Armring, Zege Design, silver, omlott
Armring, Zege Design, silver, omlott Helsingborgs Auktionsverk
Orkidévas, "Diamant"
Asta Strömberg, Strömbergshyttan,fasettslipad, signerad H: 23,5 cm. Proveniens: samlarna Daisy och Torsten Ingelsson Helsingborgs Auktionsverk
Dosor, 2 st
1900-talets första hälft. Elfenben med skuren dekor av ros och kinesisk drake. Största diam 6,5 cm. Smärre skador. Proveniens: samlarna Daisy och Torsten Ingelsson Helsingborgs Auktionsverk
Reliefer
Stengods. Bl a Tell, Rolf Palm, Åke Holm. Yngve Blixt. ca 24 st. Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk ha 0 oggetti nelle categorie.

Trova indirizzo e numero di telefono di Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se