Oggetti "Garpenhus Konst & Auktion"

Gli ultimi articoli del blog "Garpenhus Konst & Auktion"

Risultati d'asta "Garpenhus Konst & Auktion "

GOLFKLUBBOR, 21 st, Taylor made, Fore.
Golfklubbor av olika fabrikat Taylor made, Fore, mfl. \nDrivers, järnklubbor och putter, längd 92-114 cm. Garpenhus Konst & Auktion
PER-OLA ANDERSSON. Komposition, olja på duk, signerad.
50x40 cm, oramad. Garpenhus Konst & Auktion
FIGURINER, ett par, porslin, rokokostil, otydlig stämpel.
Polykrom dekor. Rokokodam med hund. Läsande rokokoman med katt. \nHöjd 24,5-26,5 cm. Garpenhus Konst & Auktion
GOLVARMATUR, mässing, 1900-talets andra hälft.
Höjd 146 cm. Garpenhus Konst & Auktion
AXELREMSVÄSKA med påse, dam, Gucci, Italien.
Axelremsväska med nitar och spännen i gulmetall och rem i form av kedja\nLängd 37 cm\nHöjd 16 cm\nKedjerem märkt Gucci, Made in Italy\nEttikettmärkt Gucci och numrerad 119188, 203998\nLåset stämplat Gucci\nPåse med Gucci-märkning. Garpenhus Konst & Auktion

Trova indirizzo e numero di telefono di Garpenhus Konst & Auktion

Garpenhus Lunds Konst & Auktion AB
Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö