Oggetti "Göteborgs Auktionskammare"

Gli ultimi articoli del blog "Göteborgs Auktionskammare"

Risultati d'asta "Göteborgs Auktionskammare "

Soffbord, "Aristokrat"
Bra Bohag, med två mindre utdragsskivor, bruksslitage, 120 x 60 cm, höjd 57 cm. Göteborgs Auktionskammare
Kista på ben
Ek, bra skick, 50 x 32, höjd 58 cm Göteborgs Auktionskammare
Litografi, Carl Magnus
Komposition, 72 x 56 cm Göteborgs Auktionskammare
Projektor NEC
Fungerar vid enklare test Göteborgs Auktionskammare
Soffbord, 1950-tal
Njurformad skiva av jakarandafaner, svärtade avsmalnande/snedställda ben med mässingsfötter, smärre slitage samt lacksläpp, längd 86, höjd 52 cm Göteborgs Auktionskammare

Trova indirizzo e numero di telefono di Göteborgs Auktionskammare

Göteborgs Auktionskammare
Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg