Oggetti "Västerviks Auktionsbyrå"

Gli ultimi articoli del blog "Västerviks Auktionsbyrå"

Risultati d'asta "Västerviks Auktionsbyrå "

KISTA
1800-tal, grönmålad . Längd 110cm djup 53cm Västerviks Auktionsbyrå
SMYCKEN. Parti
SMYCKEN. Parti Västerviks Auktionsbyrå
TILLBEHÖR. Modelljärnväg, delar div. Stort parti.
Hus m.m. Västerviks Auktionsbyrå
KOPPAR, span.
Höjd 30 cm Diameter 34 cm *V2 Västerviks Auktionsbyrå
BÄGARE
Magnus Myrmans änka, Söderköping 1730-1742. Invändigt brännförgylld. Med åldermansranka. Höjd 9.5 cm\n*MO Västerviks Auktionsbyrå

Trova indirizzo e numero di telefono di Västerviks Auktionsbyrå

Västerviks Auktionsbyrå AB
Lunnargatan 22
593 62 Västervik
Sverige
T: 0490-189 53