Gli ultimi articoli del blog "Uppsala Auktionskammare"

Risultati d'asta "Uppsala Auktionskammare "

Stol
Empire. Ryssland/Baltikum. Fanerad med mahogny. Sitthöjd ca 43. Uppsala Auktionskammare
Baljfåtöljer, ett par
Sengustaviansk stil, 1900-tal. Mahognybonade med fast stoppad sits och rygg och klädsel i skinnimitation. Fotavslutningar i mässing. Uppsala Auktionskammare
Matta
Old, 170 x 249. Uppsala Auktionskammare
Jonathan Lasker
Untitled. Signerad och daterad a tergo J. Lasker 1987. Olja på papper, 17 x 12,5. Uppsala Auktionskammare
Snusflaskor, två stycken
Hårkristall, Kina, 1900-tal. H 4,5-5. Uppsala Auktionskammare
Uppsala Auktionskammare ha 0 oggetti nelle categorie.

Trova indirizzo e numero di telefono di Uppsala Auktionskammare

Uppsala Auktionskammare
Dragarbrunnsgatan 73
Box 184
751 04 Uppsala
T: 018-12 12 22
mail@uppsalaauktion.se
Stockholmskontoret

Nybrogatan 20
114 39 Stockholm
08-611 12 22

Göteborgskontoret
Uppsala Auktionskammare
Kungsportsavenyen 41
411 36 Göteborg
T: 031-16 12 12