Gli ultimi articoli del blog "Stadsauktion Sundsvall"

Risultati d'asta "Stadsauktion Sundsvall "

AXEL TALLBERG. Etsning, "Öldrickaren", signerad.
Plåtstorlek 38 x 29 cm. Stadsauktion Sundsvall
ATLAS EDITIONS COLLECTIONS, 3 VOLVOBILAR. 2000-TAL.
PV 56.\nPV 444.\n120 AMAZON. Stadsauktion Sundsvall
SKÅL samt KAFFESKEDAR, 5 st. bl.a Persons Guld, Haparanda. 1900-talets andra hälft.
Skål, silver, GEWE, diameter 11, höjd 4,5 cm. Vikt 64 gram.\nKaffeskedar, 2 st, Perssons Guld, längd 11,5, vikt 28 gram.\nKaffeskedar 3 st, GAB, längd 12 cm, vikt 48 gram. Stadsauktion Sundsvall
LINFÄSTE, bemålat trä, allmoge, fästmögåva, 1800-tal.
Skuren dekor i form av hjärtan. Längd 73,5 cm. Stadsauktion Sundsvall
FIGURIN, kvinna, terracotta, Art Deco, Gmunder Keramik, Österrike, 1930/40-tal.
Höjd 12,5 cm. Stadsauktion Sundsvall
Stadsauktion Sundsvall ha 0 oggetti nelle categorie.

Trova indirizzo e numero di telefono di Stadsauktion Sundsvall

Stadsauktion Sundsvall
Heffnersvägen 32
856 33 Sundsvall
info@stadsauktionsundsvall.se
Tele: 060-17 00 40
Peter Webb: 070-256 51 03
Anders Melin: 070-766 50 84