Oggetti "Stockholms Auktionsverk Online"

Gli ultimi articoli del blog "Stockholms Auktionsverk Online"

Risultati d'asta "Stockholms Auktionsverk Online "

Victor Vasarely färgserigrafi
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 249/250, färgserigrafi, bladmått ca 57x54 cm Stockholms Auktionsverk Online
Skål silver
SKÅL, silver, K Anderson, Stockholm 1920, på kulfötter, höjd 14,5 cm, diameter 27,5 cm cm, vikt ca 750 g Stockholms Auktionsverk Online
Jordglob
JORDGLOB, 1900-tal, fot i svarvat trä, höjd ca 52 cm Stockholms Auktionsverk Online
Pierre Olofsson färglitografi
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 48/260, färglitografi, 63x16 cm Stockholms Auktionsverk Online
Bengt Landin färglitografi
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med and och mus, signerad Bengt Landin, 237/250, färglitografi, bladmått ca 79x59 cm Stockholms Auktionsverk Online

Trova indirizzo e numero di telefono di Stockholms Auktionsverk Online