Gli ultimi articoli del blog "Auktionsverket Engelholm"

Risultati d'asta "Auktionsverket Engelholm "

BORDSLAMPA, Bergboms 1960-70 tal.
Bordslampa mässing Bergboms\nGjuten botten märkt BERGBOM B-024, G-025\nHöjd ca 66 cm\nSkärmens diameter 50 cm. Auktionsverket Engelholm
VÄGGUR, förgyllt, med dekor av delfiner, 1900-tal.
Väggur, höjd ca 40 cm. Auktionsverket Engelholm
BLAZER, Harris Tweed.
Stl 50\nRygglängd 80 cm. Auktionsverket Engelholm
FIGURIN, märkt Cortendof, 1950-tal.
Höjd 23 cm. Auktionsverket Engelholm
FIGURIN, porslin Rosentahl.
Höjd 15 cm. Auktionsverket Engelholm
Auktionsverket Engelholm ha 0 oggetti nelle categorie.

Trova indirizzo e numero di telefono di Auktionsverket Engelholm

Auktionsverket Engelholm AB
Klippanvägen/Verkstadsgatan 1
262 71 Ängelholm
T: +46 (0)431-10606
aveng@telia.com