Gli ultimi articoli del blog "Nyköpings Auktionsverk AB"

Risultati d'asta "Nyköpings Auktionsverk AB "

SYLTBURK, "Delikatess", Karin Björqvist, Gustavsberg.
Diameter 14 cm, höjd 15 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
HATTHYLLA, funkis. 1900-talets första hälft.
Längd 88,5, bredd 25 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.
Karmstolar med klädda samt stoppade sitsar samt ryggstöd\nRyggstödets höjd 88, sitthöjd 43 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
BOK, "Upplands Herregårdar", F&G Beijer Stockholm, 1881.
Text af C.A Klingspor och B Schlegel, Teckningar af A. Nay\nLängd 38, bredd 26, höjd 6,5 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
BORDSFOTOGENLAMPA, metall, kosmosbrenner, 1900-talets första hälft.
Höjd 62 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB ha 0 oggetti nelle categorie.

Trova indirizzo e numero di telefono di Nyköpings Auktionsverk AB

Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB
Nytorget 7
61138 Nyköping
+46 709498103