Oggetti "Metropol Auktioner"

Gli ultimi articoli del blog "Metropol Auktioner"

Risultati d'asta "Metropol Auktioner "

Skulptur
Meissen, signerad, höjd: 28 cm Metropol Auktioner
Skåp
m. hylla, teak, 50-tal, längd: 80, djup: 41, höjd: 164 Metropol Auktioner
Vitrinskåp
Louis XV-stil, intarsia, längd: 70, djup: 33, höjd: 142 Metropol Auktioner
Vas + skålar
3 del. kristall Metropol Auktioner
Ytterfoder, 4 st
4 st, Gustafsberg Waldemarsudde Metropol Auktioner

Trova indirizzo e numero di telefono di Metropol Auktioner

Metropol Auktioner
Sveavägen 116
Stockholm
Växel: 08- 673 48 80
Fax: 08- 673 48 68
info@metropol.se