Oggetti "Auktionshuset Gomér&Andersson"

Gli ultimi articoli del blog "Auktionshuset Gomér&Andersson"

Risultati d'asta "Auktionshuset Gomér&Andersson "

VÄGGARMATUR, Erik Hansen för Le Klint.1900-talets andra hälft.
Längd utdragen, exkl. skärm, 86 cm. Auktionshuset Gomér&Andersson
KOPPARFÖREMÅL, 9 st, 1800-/1900-tal.
Kittlar, formar och kaffekanna. Formarnas diameter ca 29-32 cm. Auktionshuset Gomér&Andersson
DIVERSE, 1800-1900-tal.
Bl.a. ljusstakar, glas, kruka, kopparhinkar med mera. Auktionshuset Gomér&Andersson
DVD FILMER, cirka 170 filmer, två samlingsboxar.
Blandade titlar. Auktionshuset Gomér&Andersson
OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, otydligt signerad, daterad 1931.
Porträtt. Ca 45 x 38 cm. Auktionshuset Gomér&Andersson

Trova indirizzo e numero di telefono di Auktionshuset Gomér&Andersson

Auktionshuset Gomér&Andersson
Industrigatan 36
Box 405

581 04 Linköping
T:013-37 52 10

auktionshuset@gomer-andersson.se