Vedkorg
Vedkorg

Vedkorg

Mässing, smärre bruksslitage. Höjd 31 cm.

OKIMONO, tre stycken, ben. Japan, omkring 1900.
Nolby dockskåpsmöbler

Nolby dockskåpsmöbler

918 EUR

Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn

469 EUR

Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn

478 EUR

VEDKORG, järn, 1900-tal.

VEDKORG, järn, 1900-tal.

382 EUR

Vedkorg Svenskt Tenn

Vedkorg Svenskt Tenn

302 EUR

Vedkorg

280 EUR

VEDKORG i koppar 1900/1900-tal.

250 EUR

Vedkorg

194 EUR