VAS kulmodell med silverdekor
VAS kulmodell med silverdekor

VAS kulmodell med silverdekor, höjd 15 cm, diameter 20 cm, 19030-tal.

Fulvio Bianconi

Fulvio Bianconi

83,640 EUR

Edvin Öhrström

Edvin Öhrström

50,880 EUR

VAS. Kanttarelli, sign. Iittala 3800, 24/50/50
Edvin Öhrström

Edvin Öhrström

46,640 EUR

Betsy Ählström, vas, Reijmyre 1902

40,280 EUR

Anna Boberg

33,920 EUR