Vas glas överfång
Vas glas överfång

VAS, glas, 1900-talets första hälft, jugendstil, dekor i överfång av landskap med kyrka mot gul fond, höjd ca 13 cm

Fulvio Bianconi

Fulvio Bianconi

83,640 EUR

Musealer Deckelpokal mit Sauhatz

75,000 EUR

Edvin Öhrström

Edvin Öhrström

50,880 EUR

VAS. Kanttarelli, sign. Iittala 3800, 24/50/50
Edvin Öhrström

Edvin Öhrström

46,640 EUR

[ GLASS ]

[ GLASS ]

36,000 EUR

Taking Off Libensky Brychtova Czech Glass Object
Museale Prunkvase auf Sockel

Museale Prunkvase auf Sockel

45,000 EUR