TOM KRESTENSEN. Färglitografi.

Stima
47 EUR
Non-Affiliato Halmstads Auktionskammare

Kustbild. Signerad samt numrerad 120/150 ex. Bär dedikation. 60x44 cm. Daterad 1980.
Stima
47 EUR

Tom Wesselmann (1931-2004) Great American Nude #34
18 Year Old on the Beach

18 Year Old on the Beach

2,662,245 EUR

"Thomas John (Tom) Thomson 1877 - 1917 Canadian
Wesselmann, Tom

Wesselmann, Tom

1,749,000 EUR

Thomas John (Tom) Thomson 1877 - 1917 Canadian oil