SVEPASK
SVEPASK

SVEPASK

85 EUR

ALLMOGE, 17/1800-TAL HÖJD 19CM BREDD 24CM LÄNGD 37CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
85 EUR

SVEPASK. Hälsingland, märkt 1820.
Svepask med lock, allmoge, Lima, daterad 1831
Svepask, allmoge, daterad 1802

520 EUR

Svepask med lock, allmoge, 1800-tal
Svepask 1800-talets första hälft

432 EUR

Svepask. Allmoge, 1800-tal.

Svepask. Allmoge, 1800-tal.

373 EUR

Svepask. Allmoge, målat, daterad 1811.
Svepask allmoge

Svepask allmoge

372 EUR

Svepask med lock, allmoge, 17/1800-tal