Spinnrock "Högrock"
Spinnrock "Högrock"

Spinnrock "Högrock"

Spinnrock

Spinnrock

28 EUR

SPINNROCK + ALLMOGESTOL.

SPINNROCK + ALLMOGESTOL.

689 EUR

Högrock för barn, allmoge, 1800-tal
STOLAR SAMT SPINNROCK, allmoge, 1800 tal.
HÖGROCK, så kallad spulterock, 1800-TAL.
Spinnrock. 1800-talets andra hälft.
HÖGROCK, 1800-tal.

HÖGROCK, 1800-tal.

34 EUR

Spinnrock

Spinnrock

34 EUR

SPINNROCK, ALLMOGE

SPINNROCK, ALLMOGE

34 EUR

Högrock, allmoge, 1800-tal

Högrock, allmoge, 1800-tal

32 EUR

Spinnrock samt allmogeföremål

Spinnrock samt allmogeföremål

29 EUR