SKÅP MED SNEDKLAFF
SKÅP MED SNEDKLAFF

SKÅP MED SNEDKLAFF

837 EUR

1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT H200XB125XD51CM
837 EUR

Byrå för en kunglig gunstling

Byrå för en kunglig gunstling

37,450 EUR

Sekretär, gustaviansk, Georg Haupts krets
Ståndskåp, Jämtland, Hagaskolan

18,190 EUR

Termer från Kronprinsens sängkammare på Haga
Dalahäst, 18/1900-tal

Dalahäst, 18/1900-tal

5,933 EUR

Vävd tapet, Flandern, omkring 1700

6,305 EUR

Ljusskrona, stockholmsarbete i rokoko

4,830 EUR

Dalmålning, Leksand, daterad 1828

4,292 EUR