Omega Constellation damearmbåndsur af stål / doublé

Omega Constellation. Damearmbåndsur af forgyldt stål, mekanisk værk med automatisk optræk, sølvskive mrk. Omega, Automatic, Chronometer, Constellation med timeindikationer, time-, minut- og sekundviser. Monteret med original Omega jubilee-lænke, stålspænde med logo. Ø 25 mm. (ekskl. optrækskrone). Uret går. Alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet.