'OLGA', nysilver, 72 dlr
'OLGA', nysilver, 72 dlr

12 matknivar, 12 matgafflar, 12 skedar, 12 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar, 12 teskedar.

Samovar. Nysilver, England 1800-talets slut.
Samovar i nysilver Polen

Samovar i nysilver Polen

3,304 EUR

SAMOVAR Nysilver, 1800/1900-tal.

2,886 EUR

Matbestick Ercuis France Oaxen Krog

1,752 EUR

1,695 EUR

Bestick

1,818 EUR

1,568 EUR

1,568 EUR

1,469 EUR