MANGELBRÄDE
MANGELBRÄDE

MANGELBRÄDE

122 EUR

ALLMOGE, DATERAD 1744 LÄNGD 67CM BREDD 12CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
122 EUR

Mangelbräde, allmoge, Skåne, daterat 1841
Mangelbräde, allmoge, Norge, daterat 1860
Mangelbräde. Ek, 1700-tal.

Mangelbräde. Ek, 1700-tal.

280 EUR

Mangelbräde 1700-tal

Mangelbräde 1700-tal

194 EUR

Tema allmoge mangelbräde

Tema allmoge mangelbräde

227 EUR

Mangelbräde, allmoge, 1700-tal

185 EUR

MANGELBRÄDE, allmoge, 1819.

172 EUR