LOCKURNA
LOCKURNA

LOCKURNA

130 EUR

I TRÄ, 3 DELAR, ALLMOGE 1700/1800-TAL HÖJD 36CM
130 EUR

Skåp. Allmoge, 1700-talets andra hälft.