Kristallkrona

Renoveringsobjekt, 2st ljusarmar av, Katalognummer: 2334

KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.

6,605 EUR

Sengustaviansk kristallkrona för 12 ljus
KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.

4,152 EUR

KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.

2,360 EUR

Kristallkrona. 1900-talets slut.

1,850 EUR

Kristallkrona "Oscariansk" 18ljus

1,470 EUR

KRISTALLKRONA, 1800-tal

1,150 EUR

Kristallkrona "Oscariansk" 12 ljus

1,313 EUR