KÖKSBÄNK
KÖKSBÄNK

KÖKSBÄNK

5,500 EUR

MED BAKBORD, ALLMOGE, 1800-TAL H82XB168XD47CM
5,500 EUR

Köksskänk, 1900-talets början

Köksskänk, 1900-talets början

127 EUR