KARMSTOL
KARMSTOL

KARMSTOL

56 EUR

ALLMOGE, 1800-TAL FACK I SITSEN H91XB50XD52CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
56 EUR

Karmstol. Allmoge, Härjedalen, 1800-tal.
Karmstol. Allmoge, 1800-talets första hälft.
Tema allmoge karmstol

Tema allmoge karmstol

1,185 EUR

Karmstol. Omkring 1820.

Karmstol. Omkring 1820.

735 EUR

KARMSTOL, barock, 16/1700-tal.

589 EUR

KARMSTOL, barock, 17/1800-tal.

424 EUR

Karmstol. 1800-talets slut.

Karmstol. 1800-talets slut.

443 EUR

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

385 EUR

Karmstol. Renässansstil, 1800-talets mitt.
Karmstol. Allmoge, daterad 1785.

206 EUR

KARMSTOL, trä, gustaviansk, 1700-tal.