José Luis Sanchez, skulptur, brons på plexiglas sockel. Signerad och numrerad J.L.SANCHEZ 573/1000. Höjd med sockel 10cm, fäste av/Attachment broken.

Jose Joya (1931-1995) Space Transfiguration

1,440,000 EUR

Estela a José Antonio de Aguirre

1,171,044 EUR

Portrait of the actress Rita Luna

1,057,050 EUR

Portrait of Luis and Pedro Subercaseaux

625,685 EUR

Tête, Marie José

641,712 EUR

JOSÉ JOYA

554,880 EUR