Fabian Lundqvist (1913-1989), olja på duk, kvinna med brun/gul poncho, signerad, bildmått: 52x30cm, minimalt färgbortfall (D)

Untitled, 1989 (Bernstein 89-24)

7,845,450 EUR

That Was Then, This Is Now

5,099,016 EUR

Abstraktes Bild

4,016,656 EUR

Salvador Dalí (1904-1989)

4,012,440 EUR

3,586,011 EUR

Purple Panel with Blue Curve

3,392,275 EUR

Untitled #3

3,176,342 EUR

Philip Guston (1913-1980) Window

2,765,998 EUR