Edlef Romeny 1926-2017 Färglitografi

Signerad med blyerts: Romeny-75 Numrerad: 8/35 Mått bildyta: 41 x 32 cm Konditionsrapport: Ställvis mindre fläckar, Märken på passepartout, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar. Edlef Romeny 1926-2017 Color lithograph Signed in pencil: Romeny-75 Numbered: 8/35 Dimensions of image area: 41 x 32 cm Condition: Partly smaller spots, Marks on passepartout, Minor wear on frame, no other remarks.

Claude Monet (1840-1926) Nymphéas en fleur

70,036,563 EUR

Claude Monet (1840-1926) Le bassin aux nymphéas
Claude Monet (1840-1926) LE PORTAIL (SOLEIL)

26,626,325 EUR

Claude Monet (1840-1926) Matinée sur la Seine
Claude monet (1840-1926) nympheas

18,896,595 EUR

Claude Monet (1840-1926) La Seine à Lavacourt
Claude Monet (1840-1926) LE PARLEMENT, SOLEIL COUCHANT
Flag

Flag

11,529,066 EUR