Kristallkrona, Barockstil

Smärre bruksslitage, fungerar, höjd exkl. kedja 55 cm

LJUSKRONA, för tolv ljus. Barockstil, 1800-tal.
LJUSKRONA Barockstil, 1800/1900-tal. H 90.
Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal

8,664 EUR

Ljuskrona, barockstil

Ljuskrona, barockstil

7,085 EUR

KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.

6,605 EUR

Sengustaviansk kristallkrona för 12 ljus
Ljuskrona. Barockstil, 1800-tal. H 100.
KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.

4,152 EUR

Ljuskrona

Ljuskrona

3,360 EUR